Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyengébb tanulóknak milyen...

Gyengébb tanulóknak milyen munka lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
ami nagyon megy az a testnevelés, biológia, Kémia és az angol. Milyen szakmára lenne jók ezek a tantárgyak merre felé lenne érdemes mennem? lécci segítsetek már csak 1 évem van hogy döntsek
2014. jún. 18. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Legyél tanár. Akár biosz-kémia, vagy angol-bármi szakos. A tanárképző nem nagy kunszt, még én is megcsináltam. :) Pedig én csak angolból voltam jó, de abból nagyon. Mondjuk egy napot sem tanítottam állami keretek között, van rendes, hétköznapi állásom, mellette meg magánban tanítok, és jól keresek vele.
2014. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetem vagy szakma? Ha egyetem akkor valamilyen ttk-s pl biológia vagy kémia szak (mondjuk van egy kis matek is,de túlélhető) vagy egészségügyi szak? Vagy mentőápoló, esetleg valamilyen más szakma? Mi érdekelne, én ezekre gondolok.


Fiú vagy vagy lány? Hogy érted azt hogy gyengébb tanuló, kb hanyas?

2014. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a tesi-biosz irányt erősíted, abból lehet valamilyen szakot csinálni testnevelési főiskolán, később lehetsz személyi edző vagy valami ilyesmi. Mondjuk nem ajánlom, szerintem most ez nagy divat lett, és Magyarországon nincs akkora luxus hogy mindenki megengedhessen magának egy személyi edzőt, vagy drága edzésekre járjon, így szerintem több van/lesz belőlük mint amennyi szükség van rá.


A biosz-kémia vonallal egyértelműen több lehetőséged lenne, orvos, gyógyszerész, mind keresett és életképes szakma. Tény hogy sokkal nehezebb út vár rád, viszont biztosabb élet is valószínűleg jobb fizetéssel (orvosnál mondjuk eléggé szórnak az adatok)


Szóval tesi szak ha nagyon-nagyon a tesi szerelmese vagy, a második akkor ha tényleg nagyon mennek az említett tárgyak és el tudod magad képzelni ott, illetve hajlandó vagy tanulni.

2014. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tornatanár vagy valamilyen edző? Biológia, kémia alapú képzéseknél elvárt az erősebb matek/fizika is.
2014. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amiket felosoroltam azokból ötös vagy kémiából inkább 4-es a többinél 2-es 3-as
2014. jún. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!