Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minősitett hegesztő munkaügy?

Minősitett hegesztő munkaügy?

Figyelt kérdés
Elnézést kérnék hogy hoszú lesz a kérdésem de fontos lenne :) tavaly 20103.09 én indult egy minősitet hegesztői tanfolyam amire én beis iratkoztam,4 hónapos volt.sajnos a vizsgán megbuktam(hegesztésnél).jött a papir hogy harminc egynéhányezer forint a pót vizsga.Ugyebár a szerződésben benne volt ahogy emlékszem hogy ha valaki sikertelen vizsgát tesz annak kőtelező legalább egy pótvizsgára menni.az lenne a kérdésem ha befizetem a pénzt amit junius 30 áig tehetem és a vizsga augusztus valahanyadikán lesz és ha nem tudok/ nem megyek el akkor azís érvénytelen lesz és nem kell több pótvizsgát fizetnem? kérem aki tudd segitsen! :)
2014. jún. 19. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vizsgázol le még a tanfolyam árát is ki kell perkálni.


Keress valakit aki megtanít. (maszek vagy cég)


Nekem annó 9 hónap volt (TÜV) most 172K nettót keresek. Megéri.

2014. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én ufy tudtam hogy ha veszek 1 pótvizsgát s ha nem sikerül akkor nem lesz semmi vagy nem jol tudom?
2014. jún. 30. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!