Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire számít jónak 418...

Mennyire számít jónak 418 pont a továbbtanulásnál?

Figyelt kérdés
Csak középszintű érettségiket tettem és van egy középfokú nyelvvizsgám így jön ki a 418. Természettudományos szakra jelentkeztem de tuti, hogy felvesznek. Az lenne a kérdés, hogy ez jónak számít e , nem fognak e lenézni, hogy nem tettem emeltet?
2014. jún. 27. 13:11
 1/4 reptoid ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy tettél-e emeltet.

Emelt szintű érettségi nélkül, 1 nyelvvizsgával ez nagyon pöpec eredmény. Tulajdonképpen volt 2 kb 95%-os érettségid.

2014. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:
Ja hogy mostanában már csak 28 pontot adnak nyelvvizsgára. Akkor még jobb :D
2014. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha felvesznek, akkor jó, ha nem, akkor nem. Ez ilyen egyszerű, felesleges itt fényeztetni magad (mert ez az).
2014. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen senkit nem fog érdekelni, hogy hány ponttal jutottál be és sokat nem is számít, a gimis tananyagnak semmi köze ahhoz amit az egyetemen tanítanak.
2014. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!