Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvi: nyelvvizsga át lett...

E-felvi: nyelvvizsga át lett írva sima tanúsítványra, így is megkapom a többletpontokat?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgaként töltöttem fel az emelt szintű angol érettségimet az e-felvételi oldalra, és a feldolgozás után érettségi tanúsítványra lett átírva. Ilyenkor gondolom emberek ellenőrzik, de zavar, hogy át lett írva, nehogy elfelejtsék hozzáadni a pontokat. Szerintetek fölösleges aggódnom?

2014. jún. 29. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tanúsítványt töltöttem fel, és az érettségi bizonyítvány címszónál látom azt, hogy ' továbbítva feldolgozásra'. Ami azért iidegesítő, mert az érettségi bizimet már februárban feltölttöttem és most eltűnt. Szóval másokkal is szórakozik a rendszer, nem csak veled :D
2014. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát még van mit csiszolni rajta... De mi megcsináltuk amit kellett, úgyhogy csak nem lesz gond :D
2014. jún. 30. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
"Ha ugyanabból a nyelvből nyelvvizsgát és emelt szintű érettségit is tettél, csak az egyikért kapsz többletpontokat - automatikusan azt számítják be, amelyik többet ér, ez esetben az emelt szintű érettségit."
2014. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát szerintem azért rakták át érettségi tanúsítványok közé, mert emelt szintű érettségikért járó pontot fognak számítani érte, nem pedig nyelvvizsgaként tekintenek rá.
2014. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok. Tehát a lényeg, hogy ha te nyelvvizsgaként és emelt szintű érettségiként is feltöltötted, akkor nem fogsz duplán pontot kapni. Csak az emelt szintű érettségi után fognak pontot számolni, a kapott nyelvvizsga tanúsítványt nem fogják figyelembe venni.
2014. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, ezt tudom, csakhogy én egy olyan szakot sem jelöltem meg, ahová az angolt vinném tovább, így semmiképp se járna az az 50 pont, csak a nyelvvizsga. Mást nem tudok csinálni, mint bízni abban, hogy nem bénák és rendesen csinálják meg.
2014. jún. 30. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem rontják el, szerintem :)
2014. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha esetleg később valakivel ugyanez előfordul, itt a válasz amit az oktatási hivataltól kaptam:


Tisztelt Érdeklődő!


Amennyiben az érettségi tanúsítványa igazolja a nyelvvizsgát, akkor az az érettségi tanúsítvány kategóriába fog kerülni. Ettől függetlenül a nyelvtudásért járó többletpontot rögzíteni fogják a tanúsítványából, aggodalomra nincs oka.

2014. júl. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!