Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE/anglisztika és ELTE/nemze...

ELTE/anglisztika és ELTE/nemzetközi tanulmányok közül melyikért "érdemesebb" fizetni?

Figyelt kérdés
Mindkettőt szeretem, és ezért nehéz eldönteni. A sorrendmódosítás miatt kérdezném...

2014. júl. 4. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindketto alibi-szak, a valo eletben munkalehetoseget egyik sem biztosit (legalabbis olyat nem, amibol meg lehet elni). Valaszd azt, ami neked jobban tetszik.
2014. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez lenne az a "kevés" munkalehetőség? [link]

Mindenki nem mehet mérnöknek, főként, ha a reál tantárgyakat nem szereti.. :(

2014. júl. 4. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeptembertől ELTE nemzetközi tan.-ra fogok járni nagy valószínűséggel, így szerintem az. Meg ahhoz alapból hozzátartozik a jó nyelvtudás, így én azt látom hasznosabbnak.
2014. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, bár a jó nyelvtudás a másikhoz kell. :) Te miért az Nt-t választottad, mi befolyásolta a döntésed? Önköltségesre fogsz járni, vagy államira?
2014. júl. 4. 20:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs azt akartam írni, hogy a másikhoz is(!) kell.
2014. júl. 4. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
NT-t érdemesebb + fel tudsz venni anglisztikáról tárgyakat, amik érdekelnek.
2014. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 16. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Önköltségesre fogok járni, csak 426 pontom lett végül :((. Jó nyelvérzékem van, érdekelt mindig is a politika és az ehhez tartozó dolgok, ezért lett ez. Te miért gondolkodsz rajta?
2014. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!