Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lenne esélyes két...

Mennyire lenne esélyes két szakot párhuzamosan végezni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nagyon tömény lenne, vagy megoldható?

2014. júl. 8. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Megoldható, sok embert ismerek, aki csinálta, volt, aki nem is egy egyetemre járt és két különböző képzési területet tanult (közgazdaságtan és bölcsészettudomány). Ha kellően motivált vagy és jól bírod, akkor megoldható.
2014. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért függ attól hogy milyen szak. A legtöbben egyet sem végeznek el, sokan egyről is kihullanak.
2014. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vegyészmérnöki (ez az, ami biztos), és fizika/mechatronikai mérnöki/gépészmérnöki/villamosmérnöki.
2014. júl. 8. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Képtelenség, de erre 1 év után rá fogsz jönni.
2014. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kár lenne érte.. De egy év csúszással akartam volna kezdeni a második szakot, hogy az elsőbe legyen időm belejönni.
2014. júl. 8. 17:44
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem is lehet hamarabb, nem indul ezekből keresztfélév. Egy év után értékeld át a dolgokat, de valószínű hogy ZHidőszakban egy szakra is kevés lesz az időd. Nem véletlen 30 kredit a mintatanterv, ez a napjaid jelentős részét (több mint a felét) lefedi.
2014. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenképpen át fogom gondolni a dolgot, amint benne leszek.
2014. júl. 8. 18:03
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Alapból lehet bírni 2 szakot párhuzamosan (olyan is van aki 3-at tud egyszerre), de sikerült olyanokba beleválasztanod, amiket külön-külön is kihívás elvégezni. Szerintem felesleges lenne egyszerre őket, előbb az egyiket és utána a másikat
2014. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Én 3 képzést végeztem egyszerre..munka mellett.

2 levelező egyetemi szakot és egy esti okj képzést..ment minden meglett időre..de takarítás mosás, bevásárlás, főzés, alvás..pihenés csak a legszükségesebb mértékben fért az életembe szórakozás meg semmi.

2014. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az nem semmi teljesítmény, kedves utolsó válaszoló. Miket végeztél el?
2014. júl. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!