Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges így elkezdeni egy...

Lehetséges így elkezdeni egy másik egyetemen állami szakot?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az egyetemet, és megtudtam, hogy mivel van még hat államilag támogatott félévem, ezért elvileg elkezdhetnék egy újabb szakot állami támogatással. Én eddig úgy gondoltam, hogy ez MA-ra/MsC-re érvényes. Oktatási Hivatal honlapját néztem, de nem találtam használható infót. Tényleg jelentkezhetnék még egy államilag támogatott alapképzésre így?
2014. júl. 9. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Néhány éve még úgy volt, hogy egy alapképzés és egy mesterképzésre használható a 12 félév, de már megváltozott, csinálhatsz két alapképzést is.
2014. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Amúgy az nem baj, hogy ha mondjuk keresztfélévben kezdem el a szakot és nem most szeptemberben? Lényegében így olyan, mintha passzívban lennék, nem?
2014. júl. 10. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mikor kezded és hogy hány félévet csináltál meg eddig. A lényeg, hogy összesen 12 államilag támogatott AKTÍV féléved van, úgy és akkor használod meg ahogy és amikor szeretnéd.
2014. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 11. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!