Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SEGÍTSÉG, hogyan tegyem meg?...

SEGÍTSÉG, hogyan tegyem meg? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Nos az a probléma, hogy rossz egyetemekre adtam le a jelentkezésemet, sajnos akkor még a kis álomvilágomban éldegéltem és nem számoltam azzal, hogy a munkahelykeresést illetően hogyan hasznosítsam a majdani diplomámat.

Az érettségieim jelesre sikerültek, ezzel nincs probléma. Azonban én ostoba a Károli Gáspár Ref. Egyetem történelem szakát jelöltem meg elsőnek, miután rájöttem, hogy az ELTE néprajzot nem igazán tudnám hasznosítani.

De KRE-re a ponthatárokat elnézve azt hiszem, bármilyen jöttment retardált divat csitrit is felvesznek,ezt sajnos későn tudtam meg. ( 240 az államilag támogatott, nevetséges)

ELTE informatikus-könyvtáros szakot szeretném inkább, csak hogy azt januárban nem jelöltem meg :(. Ahogy elnéztem a károlisokat, egytől egyig divat ribik, szerintem nekem ez tuti nem fog tetszeni!

Hogyan szakítsam majd meg az államilag támogatott félévemet? Hogyan tudnék átjelentkezni? Mit tegyel? Nagyon fontos volna!!!


Köszönöm a segítő válaszokat!



2014. júl. 14. 23:37
 1/2 czibles ***** válasza:

Egy opcio: Nem emlekszem a pontos hataridore, de ha tudod, akkor torlod az osszes jelentkezesed. Netan lekested volna a hataridod, akkor nem mesz el a beiratkozasra.

Jovore, pedig ujrafelvetelizel.

2014. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felvesznek, nem vagy köteles beiratkozni és elkezdeni az egyetemet. Kihagysz egy évet, és jövőre újrafelvételizel, ahogy előttem írták.
2014. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!