Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajzi alapszakra jelentkez...

Földrajzi alapszakra jelentkeztem 2. helyre, de azt mondják, ezzel nem lehet sehová elhelyezkedni. Mit tegyek? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Az első helyre nem vesznek fel, pedig azt szerettem volna jobban.De a földrajzi diplomával nem vesznek fel sehova, azt mondják.(Geográfus vagy ilyenek). Ne menjek el beiratkozni, hanem tanuljak egy okj-s szakmát? az is csak 22 éves korig ingyenes, tehát el kellene mostanában kezdeni :/
2014. júl. 21. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sokat valóban nem ér. Én a helyedben javítanék az érettségin és újrafelvételiznék jövőre, a földrajzzal csak elpazarolnál (jó esetben) 6 állami félévet.
2014. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezzel a földrajzzal kapcsolatos parákat.

Minden évben betöltik a helyeket a földrajz szakokon. Ha annyira drasztikusan nem kellő lenne, akkor a szak már rég kihalt volna, és nem lennének annyian...


Én nem mondom azt, hogy földrajz szakos diplomával nem vesznek fel sehova, inkább csak nehezebb elhelyezkedni, mint pl. egy felkapott szakkal.


Az OKJ-s papír lehet még annyit se érne, sőt, mint a földrajz...

Ezt neked kell eldöntened.

Egyébként én is ebben a cipőben járok amiben te, de én inkább megyek földrajzra...aztán biztosan lesz valahogy. Lehet szerencsém lesz, és lesz egy jó állásom, de lehet nem.

2014. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az hogy csak minden második földrajzos talál olyan állást, ahova diploma kell, az azért sokat elmond.
2014. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második, te hova jelentkeztél? Engem a tantárgyak is nagyon elbizonytalanítottak ; kémia,matek,fizika...
2014. júl. 23. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe. Nyugi, én sem nagyon konyítok a kémiához, meg fizikához....sőt, a matekhoz sincs sok közöm. Matek érettségim is csak hármas lett...
2014. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is Debrecenbe jelentkeztem :) Hanyadikként jelölted be? Lehet írok privit, jó lenne néhány embert megismerni, ha mégis oda megyek.
2014. júl. 23. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
3-nak jelöltem. Írj nyugodtan. :D
2014. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem te bekerülsz az első két helyed valamelyikébe :))
2014. júl. 23. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Áhh, nem. Központi ponthatárt húztak, tehát első két hely már tuti kilőve. :/

Így vagy marad a semmi, vagy pedig megyek földrajzra. :))

2014. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lány vagy egyébként ?:D

Mert ez elég fiús dolog..:(

2014. júl. 23. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!