Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika érettségire 1 év (előkészítővel) elegendő felkészülni?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban tanultam 4 évig infót, de az kevés, bővíteni szeretném a tudásom. Most szeptemberben kezdenék el egy elkészítőt és érettségiznék májusban. Aki járt esetleg előkészítőre megírná hogy hova járt, mennyire volt hasznos és mennyibe került az előkészítő?

2014. júl. 22. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán elég.
2014. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy ilyen előkészítőnél mindegy, hogy milyen szinten vagy infóból akkor is fel tudnak készíteni az emeltre?

És egy ilyen érettségi, hogy néz ki? Azt tudom, hogy van egy szóbeli része, de ezen kívül csak gyakorlati rész van vagy írásbeli része is van a gyakorlatival együtt?

2014. júl. 25. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ugyan úgy írásbeli is (word, excel, access, powerpoint vagy html, programozás). Szóbalin pedig jó pár tételhez van gyakorlati rész is, amit ott rögtönözve kell csinálni.

Nem tudom, hogy az előkészítő mennyit ér, én ilyenre nem jártam. Heti 5 informatika órám volt, plusz otthon hozzágyakoroltam.

2014. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(persze az írásbeli gép előtt zajlik)


*szóbelin

2014. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!