Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel informati...

Hogyan készüljek fel informatika érettségire?

Figyelt kérdés

Egy évem van felkészülni és suliban nincs nagyon informatika órám, vagy ha van se csinálunk semmit. Ahogy néztem nem túl nehéz, de jól jönne pár tipp, tanács azoktól, akik már letudták, vagy hozzám hasonlóan készülnek.


Ezekből áll ahogy láttam:

Word - szövegszerkesztés - ez talán a legkönyebb, neten néztem hozzá ilyen zsebkönyvet.

Powerpoint - ez jóformán semmi.

Excel - Ez sem tűnik olyan húzósnak, néztem hozzá könyveket.

Acces - hasonlóan néztem hozzá könyvet.

HTML - na ezt nem tudom hogyan. órán sosem néztünk egy feladatot sem. Kezdjem el tanulni a HTML-t? melyik programban? ahogy néztem elég alapszintű oldalt kell csinálni.



2014. júl. 23. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak videók amin az érettségi feladatokat oldják meg azokat nézegesd meg te is oldj meg érettségis feladatokat -én így készültem fel a emeltre (persze programozni a tanár tanított meg) - weblapot lehet kompozerrel (nem ajánlom) v. Sharepointtal <--- én ezzel gyakoroltam szerintem simán bele lehet jönni pát érettségis feladat után.
2014. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Emelten mennyivel nehezebb a weblapszerkesztés? Ott van mellé programozás is, az OK. Word gondolom kicsivel nehezebb, Excelben több függvény ismerete szükséges, Accessnél kicsivel összetettebbek a feladatok, de weblapkészítésnél ott mi a helyzet?
2014. júl. 23. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Emelten van egy-két feladat ahol hozzá kell írni a html-kódhoz meg hosszabb és több feladat van de egyáltalán nem vészes... Emelten egyedül az adatbázis kezelés illetve a programozás húzósabb egy kicsit.


Egyébként ezekkel a programokkal a weblap készítés olyan mintha word-ben dolgoznál :)

2014. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt használható videók vannak: [link]


adatbázist meg táblát kezelni itt tanultam meg

2014. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!