Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 260-290 pont körül létezik...

260-290 pont körül létezik hogy felvesznek bármilyen budapesti államilag támogatott képzésre (egyetemre/főiskolára)?

Figyelt kérdés
Ha igen el tudnátok mondani hogy melyikre?Nyelvvizsga és emelt szintű érettségi nélkül...Ha nem akkor meg marad az OKJ....

2014. júl. 25. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármilyenre nem. Államira alapból nehéz bekerülni. Főleg emelt, nyelvvizsga nélkül.

Felvi.hu-n nézegesd a pontokat, a felvételi követelményeket és ennyi. De ugye nem az alapján szeretnél dönteni, hogy hova lenne elég a pontod? Miért nem az érdeklődésedet helyezed előrébb és esetleg javítasz a jelenlegi eredményeden?

2014. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Pl. fizika, kémia alapszakra el tudnál menni valszeg.
2014. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírjátok mik a lehetőségek és azokból válogatok...a felvi.hu-t szoktam nézegetni a pontokat(tippelés alapján) is annak a segítségével számoltam ki...fizika,kémia alapszak nem nagyon érdekel(inkább a biológia) és nem hinném hogy egy ilyen végzettséggel el lehetne helyezkedni...
2014. júl. 25. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Károli óvodapedagógia, tanító.
2014. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is hallottam,hogy az óvodapedagógus képzéshez kevés pont is elég...csak az a gond,hogy az alkalmasságira kell torna(amire talán addig még úgy ahogy fel tudok készülni...87 kg vagyok és éppen fogyózok,egy év alatt ha sikerül a -20 kg akkor összejöhet a fekvőtámasz meg a behajtott kézzel lógás...)az ének része is elég nyögvenyelősen fog szerintem menni,mert kéne szolmizációs hangokból kottát olvasni...aztán a beszéd résznél meg van egy nagyon minimális z-sz kiejtés zavarom,vagy nem tudom hogy hívják...és nem tudom,hogy képes lennék-e életem végéig gyermekzsivajban lenni,meg lenne-e elég türelmem hozzájuk...az iskola meg pusztán azért nem jó,mert nem tudok szépen írni(úgy írok mint egy elsős...)szóval passzolom,még talán csecsemő és kisgyermek nevelő...
2014. júl. 25. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A csecsemő és kisgyermek nevelő igazából babysitter, vagy bölcsödei gondozó... Nos, abból lehetetlen megélni. Szerintem akkor inkább hagyd ezt a szakirányt.
2014. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem OE műszaki managerre felvettek 270 ponttal (260 volt a határ)

jövőre viszont 280 lesz az alja


különben ha csak alibinek kell az óvónői akkor inkább ne csináld... van már épp elég lelki sérült gyerek

2014. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
komolyan érdekel az óvónői...a kistestvéremnek van egy olyan óvónője aki a szülőknek nyalja a seggét,de a múltkor(nem làtta hogy ott vagyok) láttam hogy egy kisgyerekkel nagyon kiabált,mert kifolyatta a ragasztót az asztalra vagy mi...már ezelőtt se volt szimpatikus,ezután meg vègképp nem...de elgondolkodtam,hogy ha sok lenne a rossz gyerek mennyire tudnék nyugodt és higgadt lenni...ebben a korban nagyon sérülékeny a gyerekek lelke,az óvónő személye nagyon fontos...
2014. júl. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!