Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gólyaként nem lehet átjelentke...

Gólyaként nem lehet átjelentkezni másik egyetemre, még mielőtt elkezdenéd azt ahova felvettek?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, csak kérdezem. ha megvan a pontod mindket helyre, és ahova elsőnek felvettek onnan mégis at akarsz menni egy másikra, az lehetséges?

2014. júl. 25. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

nem akarlak megsérteni, de ha hülyének nem is, butának bizony tartalak.

Tessék mondani, amikor jelentkeztél, elolvastad a felvételi szabályzatot? Tisztában voltál azzal, hogy csak egy helyre nyerhetsz felvételt, és a jelentkezési sorrend azt jelenti, hogy ha egyikre felvettek, a többin szóba sem kerülsz?

2014. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja nem, nem az, azt az egyetemet be se jelöltem, és ugyanarra a szakra mennék át, csak másik egyetemre, mert arról amire jelentkeztem, kiderült valami. :)
2014. júl. 25. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges egyből. Ha ugyanarra a szakra mennél, de más egyetemre, akkor talán 1 vagy 2 lezárt félév után lehet beadni a kérelmet az átjelentkezésre, de ha jól tudom csak fizetősre vennének át. És meg kell felelni bizonyos feltételeknek, pl tanulmányi átlag.

De ez csak egy általános leírása a dolognak, az egyetemnél érdeklődj részletesebb tájékoztatásért, én úgy tudom ez így zajlik kb, de ne vedd biztosra.

2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi!
2014. júl. 25. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
államira is átvesznek másik egyetemre ugyan arra a szakra, a legtöbb helyen legalább 2 elvégzett félév és legalább 30 megszerzett kredit a feltétel, állami hely a tanulmányi átlagodtól függ, a mostani egyetemeden elvégzett tantárgyak( kreditek) 95-100% elfogadják majd várhatóan. de ez alatt az egy év alatt nem kizárt hogy megszereted a mostani sulid is át sem akarsz majd menni a másikra :) hajrá
2014. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!