BGF-KVIK-en meddig kell kifizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés

Felvételt nyertem a Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Karára turizmus-vendéglátás szakra, de csak önköltségesre.

A tandíjat csak diákhitelből tudom majd finanszírozni.

Az lenne a kérdésem, hogy meddig kell fizetni az első féléves tandíjat? Olvastam, hogy a BGF-en nincs engedményezés. Tehát, ha igénylem a hitelt, abból az első félévet már ki tudom fizetni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, szeptember 2-ig kellett tavaly kifizetni, szóval idén is valahogy így lesz gondolom. Viszont a diákhitellel én nem vagyok képben, de én azt mondanám, hogy addig biztos el fogod tudni intézni.

Amúgy keresd meg facebookon a csoportotokat, és ott minden ilyen kérdésedre kapsz biztos választ! :)

2014. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Büfé szak, amivel nem lesz munkád, viszont szívsz vele 4 évig, meg magadra veszel egy 3 millió Ft hitelt. Totál felesleges, inkább ne iratkozz be és keress most munkát. Ugyanannyi eséllyel fogsz elhelyezkedni, mint ezzel a diplomával.
2014. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a kötött felhasználású Diákhitelt veszed fel, akkor a be kell vinned majd a suliba a szerződést+a neptunba majd be kell írnod a szerződésszámot.

Kedves 2. hozzászóló! Biztosan el vagy tájolva, mert nem egy ismerősöm dolgozik ilyen diplomával, többszörös fizetésért, mint amennyi neked valaha lesz :) Szeretem, amikor valaki véleményt alkot valamiről, amihez se köze se fogalma nincs :)

2014. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát ki tudod fizetni belőle! 3. hozzászóló voltam!
2014. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, tudni fog a suli erről, meg a diákhitelesek úgy intézik, hogy időben a sulinál legyen a pénz. Csak igényeld minél előbb.
2014. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"mert nem egy ismerősöm dolgozik ilyen diplomával, többszörös fizetésért, mint amennyi neked valaha lesz :)"


Hú, ez programozóként nagyon izgalmasan hangzik.

Na mennyi az annyi, az a többszörös fizetés?

2014. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!