Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi laboratóriumi és...

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikán mikor lehet szakirányt választani? Én optometrista szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Én az optometriát szeretném választani, de sehol nem találok információt arról, hogy már az első évtől szakirányt választunk majd, vagy csak az utolsó két évben szakosodunk? Az a sok kémia, ami a laboratóriumi analitikus szakirányon van magas lenne nekem.
2014. júl. 27. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
az első félévekben, amíg az alapokat tanuljátok egybe van a képi diagnosztika és az optometria szakirány. később válik ketté.
2014. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az jól hangzik, hogy már második félévtől csak optometriával kapcsolatos tantárgyak lesznek. Te is erre a szakra jársz? Tudnál nekem egy kis infót adni? Milyen tantárgyak vannak első félévben, majd utána mik lesznek? Mennyire nehéz? Én levelezőre jelentkeztem és nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz :) A kémia viszont nem erősségem sajnos.
2014. júl. 27. 19:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy első félévekben, akkor az már nem biztató, nekem az a sok kémia nehéznek tűnik.. :(
2014. júl. 27. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem járok fősulira csak az egyik ismerősöm a kép diagnosztikára. én ennek az okj-jék végeztem még csak el.
2014. júl. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!