Maradjak matek infon, es aztan jogi egyetem, vagy menjek szaksuliba?

Figyelt kérdés
11.-ik osztalyos leszek,es meg nem dontottem el mi szeretnek lenni,erdekel a jog is,viszont eleg nehez.Romaniaban elek,10-es skalan 8as feletti vagyok (atlag mediam altalaban 8,50 szokott lenni).matek infon vagyok jelenleg mar 2 eve,es nagyon nehezen megy a matek.Folytassam itt,aztan menjek jogra,vagy inkabb iratkozzak at egy szak iskolaba?(ez a konnyebbik ut).Ezt az iskolat nem szeretem ahol most vagyok,nem eggyezek az osztalytarsaimmal sem,a legjobb baratnom kovetkezo evtol atirtkozott egy kemenyebb iskolaba,igy egyedul maradok,es pokol lesz,baratok nelkul.nagy valasztasi lehetosegem nincs mas iskolat valasztani.csak a szaksulit,ami konnyebb lenne,de azzal nem keresnek sokat.
2014. júl. 30. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!