Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME VIK mérnökinformatikus...

BME VIK mérnökinformatikus tantervet hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Órarend összeállítást szeretnék csinálni, csak nem tudom, hogy melyik tantárgyból mennyinek kell lennie egy héten. Mert látom az órarendet is de ott sem értem teljesen.

[link]

[link]



2014. aug. 1. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A mintatantervet kell nézned, nem az órarendet. De ha gólya vagy, akkor ne aggódj, mert felveszik neked a tárgyakat.
2014. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha fel lesznek véve a tárgyaid, akkor a neptunban van egy csodálatos színes órarend. vagy ennyire fontos így a nyár közepén?

amúgy 4/2/0/v/6 az az előadás óraszám egy héten/gyakorlat/labor/v-vizsga, f-félévközi jegyes/kreditszám ha jól értelmeztem

ahol olyat látsz, hogy 3/1/..., ott egyik héten 1, másikon 2 előadás van, és 2 hetente van gyak (minden előadás és gyakorlat 2 órás)

az előadások amúgy mindenkinek egyszerre vannak, a gyakorlatoknak változhat az ideje, azt át is tudod tenni, ha van jobb gyakvez vagy jobb időpont, csak akkor nem leszel együtt a tanköröddel

ahova az van írva, hogy zh, az a zh időpontja, amik általában minden tárgyból ugyanakkor vannak

2014. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!