Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyna tudnék megtanulni jól...

Hogyna tudnék megtanulni jól angolul?

Figyelt kérdés
Már lassan 6 éve "tanulom" de nincs hozzá valami jó érzékem, de a középfokot muszáj megcsinálnom. Nem tudok folyamatosan beszélni, sokszor azt sem értem amit mondanak nekem. Tudnátok ajánlani valamit amivel fejlődhetek?

2014. aug. 5. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már megy az alap, akkor kezd el mindent angolul csinálni.

Angolul nézz filmet (eleinte még magyar felirattal, aztán angol felirattal, aztán felirat nélkül), olvass angolul, neten lehetőleg angol honlapokat használj (angolul olvass híreket, stb).


Én is így tanultam meg igazán jól, közel anyanyelvi szinten angolul beszélni, és még legalább 2 másik ismerősöm is.

2014. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Merrefele laksz? Felénk szoktak angol klubbok lenni, nagyon jófej Amerikaikkal. (Veszprém)

Amúgy filmnézés, sorozatnézés sokat segít.

2014. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sopronban lakok :) köszönöm a segítséget
2014. aug. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!