Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megérné biológiábó...

Szerintetek megérné biológiából érettségizni (állattenyésztő mérnök szak)?

Figyelt kérdés

Most leszek 12.-es középiskolában. Szabadon választott érettségi tárgyból már érettségiztem(földrajz). Most csak azt nem tudom eldönteni, hogy biológiából is érettségizzek-e még plusz egy tárgyként vagy ne? Állattenyésztő szakon mennyire épülnek a tárgyak biológia tudásra? Középiskolában végig tanultam a bioszt rendesen, tehát van egy alap tudásom, csak nem tudom h ez elég lesz-e.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 7. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp érettségizz, legalább középszinten. Amire esetleg nem gondolnál, és kelleni fog, az a matek emelt... Járj matek faktra, ha eddig nem jártál volna.
2014. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. :) Ezen a szakon tanulsz?

Szóval a matek ennyire húzós? Bár jó vagyok matekból, de inkább csak a nagy átlagba tartozom. Azért ugye annyira nem nehéz a matek, mint pl. műszaki szakokon.

2014. aug. 8. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamennyi matek mindenhova kell, de nem olyan vészes. Biológiából feltétlenül érdemes érettségizni, mert az állattenyésztő mérnöki egy alkalmazott biológus jellegű szak. Kémia sem árt.


Az egyetemen aztán úgyis tanulni kell, de ha jobbak az alapjaid könnyebben fog menni, ha gyengébbek akkor nehezebben.

2014. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2014. aug. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!