Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás? Segítség! 14/L

Továbbtanulás? Segítség! 14/L

Figyelt kérdés
Most megyek 8.-ba és az a helyzet hogy érettségit akarok mert stylist szeretnék lenni. Az ötödikes átlagom 3,5, a hatodikas 3,2, a hetedikes szintén 3,5. Most 8.-ba fel akarom javitani a jegyeim 4-es, 5-ösre. És szeretném ha segitenétek nekem iskolát keresni ahol kapok érettségit, és fel vesznek. Komárom-Esztergom megyében élek, de mondhattok Györ-Moson-Sopron megyei iskolákat is, és Fejér megyeit, de esetleg Pest megyeit is. A lényeg hogy felvegyenek 3-assal vagy 4-essel. Remélem felvesznek. Mert ötödikbe és hatodikba meg hetedik év elején magasról le sz@rtam hogy milyen jegyeim vannak. SEGITSETEK!
2014. aug. 10. 17:38
 1/4 anonim válasza:
A 7. év végi és a 8. félévi jegyek átlagát veszik figyelembe. 15/f
2014. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy van esélyem leérettségizni.? Mert én ugy tudtam hogy 5.-töl számitanak a jegyek.
2014. aug. 10. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez iskolától függ ,de általában 7-8-at nézik :)
2014. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van esélyed leérettségizni ha szakközépiskolába vagy gimnáziumba mész.
2014. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!