Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE kereskedelem és marketing...

BCE kereskedelem és marketing pótfelvételi + nyelvtudás - megéri belevágni?

Figyelt kérdés
Mivel már elhasználtam az állami féléveimet, de szeretnék valamilyen hozzám közelebb álló, és viszonylag hasznos szakmát szerezni, úgy döntöttem, hogy pótfelvételizek, és felveszem a diákhitelt. Corvinuson láttam, hogy ezen a szakon van pótfelvételi levelezőn, így ezt jelölném meg első helyen. Szerintetek jó döntés? Emellett 2 nyelven tudok felsőfokon, angolul és oroszul (utóbbi a 2. anyanyelvem). Egyszer már lehúztam fél évet gazdálkodás és menedzsmenten a BME-n, szerintetek az ott elvégzett tárgyakat el tudom fogadtatni (Vállgazd, Menedzsment alapjai stb.)? Sajnos előre látom, hogy a matekkal és a mikroökonómiával sokat kell majd küzdenem (tapasztalatból mondom), de vajon megéri? Most ezen aggódom.. Piacképes tudok majd lenni ezzel a diplomával és a nyelvtudásommal?

2014. aug. 11. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt (3-4 éve) végzett az egyik haverom testvére a BGF-n, róla tudok nyilatkozni.


Már végzéskor volt állása, nem sokra rá kapott céges kocsit és céges lakást, fizetése abszolút korrekt volt magyar viszonylatban és van lehetőség a fejlődésre és az előrelépésre is.


Mai napig hallani egyébként, hogy a marketinges szakemberekre szükség van és hiány van belőlük, egyetem szempontjából pedig szerintem Corvinus az jó döntés.

2014. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem, hogy megéri így elvégezni!!
2014. aug. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!