Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások vagy...

Emberi erőforrások vagy pszichológia szakon tanuljak?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek, és lehet külföldön mennék egyetemre. Igaz, angolul még csak középszinten tudok, de úgyis kint tanulja meg a nyelvet az ember igazán.

Nem tudom melyik szakra menjek, HR vagy pszicho.

Személy szerint a pszichológiához több érzékem van, jobban érdekel, mint bármi más, de a HR-ről jobbakat hallottam. Engem nagyon érdekelne, hogy egy nagyobb vállalat humán osztályára kerüljek be, oda HR szakkal nagyobb az esély, hogy felvesznek, mint pszichóval, azt olvastam. A pszichológiát nem magán emberként, hanem egy vállalatnál szeretném kamatoztatni.

Az is előny lenne, ha kevesebbet kellene egyetemre járni.

És hogy melyik keres többet külföldön. Vagy itthon esetleg.



2014. aug. 13. 23:37
 1/1 anonim válasza:
nos,én magam ugyan még nemigazán vagyok túlságosan "felnőtt",de azt tanácsolom,hogy azt tanuld ami közel áll a szívedhez :)
2014. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!