Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Itt a sulikezdés, hogy csináljam?

Itt a sulikezdés, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Idén szeretném kicsit rendszerezni a dolgaimat. A papírokat, füzeteket, könyveket. Milyen tanácsokat tudnátok adni ezzel kapcsolatban? Hogyan rendszerezzem jól a füzeteket-könyveket?


Esetleg tudnátok ajánlani Pest megyén belül valami olyan boltot, ahol (viszonylag) olcsón hozzá tudok jutni jó minőségű írószerekhez?


Most leszek tizedikes, és muszáj, hogy legyen valami rendszer, mert kilencedikben is szanaszét állt mindenem.


Előre is köszönöm a segítséget!

16/L



2014. aug. 14. 11:10
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a tanszereket a Auchan-ben szoktam beszerezni.Nagyon jó minőségűek vannak ott.És még jó áron is.

A rendszerezést pedig úgy ajánlom hogy külön kupacokban tartsd a könyveket és a füzeteket.A más eszközöket(pl:körző,vonalzó stb...)tartsd egy cipősdobozban.

2014. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az auchant ajánlom. Én mindig kihúzom a fontos dolgokat, cetliket ragasztgatok. A kapott fénymásolt lapokat ilyen műanyag borítékban tartom. Nekem A4-es és A5-ös kupacban vannak a könyvek füzetek pedig külön szintén. Van egy csomó ceruza tartóm, az is segít, hogy nincs minden minden felé.Vezetek naptárt, mit meddig kell megcsinálni, nekem ez is segít a rendszerben.
2014. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! lehet hogy unalmas de én is az auchan-t ajanlom. én csak most leszek hatodikos de mi mindig onnan veszünk mndent, vagy esetleg a tesco-ból. a rendszerezész úgy tudod megoldani hogy a könyveket, füzeteket egyhelyen tartod akár egy éjjeli szekrény aljában(nekem is így van). az írószereket ceruzatartóba tedd. a többit egy dobotban vagy egy erős papírszatyorba. remélem tudtam segíteni.
2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!