Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért kell regisztrációs...

Miért kell regisztrációs díjat fizetni, ha egy suliba beiratkozok érettségire?

Figyelt kérdés
Eddig sosem hallottam ilyet, ma jött a levél és a csekk hogy fizessek 5 ezret. Nem írták, hogy ezt miért, minek kell. Remélem abban a 2 évben többször nem fognak kérni. Plusz még gondolom a diákigazolványért kell külön.
2014. aug. 15. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lássák, hogy komolyan gondolod.
2014. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pokiloki ***** válasza:
Hát nálunk 15e forintot kell fizetni ésarra h leérettségizhess és egy biztosíték arra h el is mész hiszen ha jelentkezel az sok papírmunka másnak.
2014. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem azért elég sokat kérnek "papírmunkákért" (még a borítékot is nekem kellett adni amibe küldték) máshol meg nem is kell fizetni, meg más is jár abba a suliba és neki sem kellett tavaly.. furcsa kicsit lehúzós dolog. Felnőtt gimnázium digitális tagozat egyébként
2014. aug. 15. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kérdezhetném, hogy miért kellett 6 éven keresztül fél évente 10000 Ft-ot fizetnem a suliba regisztrációs díj címszó alatt, csak hát senki nem tud rá válaszolni. Az osztályfőnök elintézte annyival, hogy ebből kapjuk az ellenőrzőt meg a dolgozathoz a papírokat. Ja csak egy ellenőrző kb 200 Ft, dolgozathoz meg fél évente kb 2-szer kaptunk lapot, mindig a füzetből tépkedtük, szóval azért évente 20000 Ft regisztrációs díj elég sok a több tízezer forintos alapítványi díjat meg már nem is említem. Szóval nem azt mondom, hogy jól van ez így, de örülj neki, hogy "csak" 5000-et kértek el.
2014. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!