Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S! 4 évfolyamos gimiből...

S. O. S! 4 évfolyamos gimiből átmehetek e 5 évfolyamosba? és akkor hányadik osztályába? (többi lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy 4 évfolyamos gimiben vagyok ....11. osztályba mennék ...de megbuktam matekból és szeretnék iskolát váltani...találtam egyet ami nekem megfelelő lenne...de az 5 éves ...az lenne a kérdésem hogy hányadik osztályba kerülnék ott ? mert az 5 évesbe van ugye 0. év aztán 9. 10..11.. stb ...akkor most a 10. osztályosokhoz mehetnék ?
2014. aug. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan.Tizedikes lennél.De ha megbuksz(nem tudom,volt már pótvizsga?),akkor nem mehetsz 11.be.Csak 10.be.
2014. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem ...köszönöm ...azt tudom hogy 11 be nem ...csak azon gondolkozom hogy az ugye 5 éves akkor nem a 9be kerülnék ? mivel azoknak a 10.osztály a 3. évük ...
2014. aug. 17. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem,mert te 4 éves gimiben buktál meg 10.ben,szóval neked 10.be kell menni jövőre is.Ők 5 évesen 0. osztályt végeznek,ahol nem haladnak az anyaggal,csak az angollal,némettel,tehát a nyelvekkel.Szóval ha van 13.év az adott iskolában,akkor 11.be mész,ha 0.évnek veszik,akkor 10.be,de ez lényegtelen,mert így is,úgy is,10.es anyagot fogsz venni.
2014. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!