Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Emberekkel szeretnék foglalkozni, és eszerint próbáltam eddig vmi irányt találni, fogorvos, pszichológia, tanár, ovónő ( a gyerekeket kimondottam szeretem)

Nagyon szeretek rajzolni, tervezni, viszont tudom hogy ebben az irányban nagyon nehéz elhelyezkedni főként mint tervező. Ebben ez az akadály.

Viszont ezek mellett irodai munka is érdekelne.

Olyan fősulira szeretnék menni amit élveznék amivel tudok munkát találni a suli után száz százalékra.



2014. aug. 20. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, az említettek közül amelyik jól kereshet és van rá szükség az a fogorvos és a tanár. Mindkettővel jól lehet keresni, mondjuk a tanár az legalább középiskolai legyen és lehetőleg valami reál tárgyra szakosodott.

Fogorvos egyértelműen jól keres, ha sikerül magánpraktizálásban elhelyezkednie.

Tanár pedig alapfizu + korrepetáló órák alapján akár havi 300-350eFt fizut is összetud hozni úgy 5-6 év tanítás után.

2014. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy tanári téren manapság főleg a fizika és a kémia tanárokból van hiány, a többiekből inkább pont hogy több van, mint amennyire igény van. A tanári fizetés 350 ezer? Jó is lenne.. Óvónőként az elhelyezkedés finoman szólva nem garantált.
2014. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!