Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológus szeretnék lenni...

Pszichológus szeretnék lenni jelenleg. Szerintetek megéri küzdeni? Sikerülne ha küzdenék érte? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Most leszek 9.-es egy gimiben Debrecenben (Medgyessy), általános szak. Nagyon érdekelt már korábban is ez az egész. Debrecenben az egyetemen is van ilyen szak, képzés. Ha nagyon belehúzok most gimiben, emeltet teszek idegen nyelvből meg ilyenek, sikerülhet? Mert én mindig jobb voltam olyankor mikor van miért küzdeni. Előre is köszönöm:)

2014. aug. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne sikerülne? Még csak most kezded a középiskolát, de úgy írsz róla, mintha már félig veszett ügy lenne... Egyszerűen tanulj jól, és sikerül simán.
2014. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon fiatal vagy ugyan,de mindenképpen megéri már most befektetni az energiákat a vágyott célodért. A humán tárgyakat jól kell tudnod hozzá, hiszen majd a felvételihez is szükséges lesz (bár még az Neked igencsak odébb van).

Bár eléggé telített a szakma és a képzésre is viszonylag magas a ponthatár és a túljelentkezés is nagy, de ha konkrétan megvan az irányod a szakmán belül és a célod is, akkor szerintem lehet majd benne érvényesülnöd (bár ez meg már tényleg nagyon a jövő zenéje). Mindenesetre nagyon érett és helyes gondolat a célkitűzés, mert az segít abban, hogy koncentrálj és ne hagyd elkallódni magadat a középiskolai éveid alatt!

Hajrá az iskolakezdéshez!:)

2014. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is az akarok lenni és most érkezett el az idő h faktot válasszak de nem tudom h mit kéne.. a magyar-bioszon gondolkoztam de h jó e azt nem tudom..
2014. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyart mindenképpen vegyél fel és ha biosz a másik felvételi tárgy akkor azt is nyugodtan felveheted. Miből akarsz emeltet tenni(magyarból és bioszból is)?
2014. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!