Zoli.95 kérdése:

A környezettan alapszak elvégzése után milyen lehetőségek vannak? (mesterképzés vagy elhelyezkedés)

Figyelt kérdés
Alapvetően a földrajz érdekel és a történelem, de mivel szerintem a történelemből nem lehet megélni ezért inkább a földrajz felé kancsingatok. A geológus szak, geográfia szak, környezettan, környezetmérnök szakok érdekelnének azokról vélemény.
2014. aug. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A körbyezettan olyan szak, hogy Mindenképpen kell hozzá mester szakot végezni + PhD sem hátrány ha környettan után ezen az irányon kell akarsz tovább menni... Angol nyelvtudás kell hozzá...valamilyen kutatásba sem hátrány ha részt veszel... Szakmai tapasztalat kell hozzá, amit nyáron tudsz megszerezni...nagyon sok energiát elvesz, kitartás kell hozzá...biztató, anyagilag támogatni tudó szülők...környezettan alapról mehetsz környeztmérnöknek is sok szerencsét és kitartást hozzá
2015. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

A környezettanosok csalódtak a saját szakjukban, mert mindenről tanulnak de igazán semmiről se, maguk se értik, mire jó a szak; munkanélküliképző.

A környezetmérnökisek ugyanígy érzik illetve ugyanez igaz a szakjukra.


Nem értem, mennyivel vannak előrébb azok, akik a két szakot bárhogy is vegyítik.

2015. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem környezettanról menj mérnöki mesterre, vagy még egy alapszakot végezz el ami gtk-s (pénzügy számvitel)

vagy tanulj kémiát ( akinek megy a kémia az mindenhova kell mindenhova vegyész vegyészmérnököt keresnek)

2015. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!