Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosin kívül milyen...

Állatorvosin kívül milyen állatokkal kapcsolatos foglalkozás van?

Figyelt kérdés
Állatorvosira szeretnék menni, idén leszek végzõs a gimiben. Kellene egy (vagy több) B terv, ha nem vennének fel, hiszen nagyon nehéz bejutni. Van valami tippetek? Akár egyetem, akár OKJ, csak állatokkal foglalkozhassak.

2014. aug. 24. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, az adott szakmával el lehet helyezkedni? Ha igen, itthon, vagy külföldön?
2014. aug. 24. 14:39
 2/5 anonim válasza:

Külföldi állatkertben állatgondozó,(az ottani fizetésből jobban meg tudsz majd élni); állatápoló(állatorvosi asszisztens, állatmenhelyi alkalmazott(ehhez sztem nem kell végzettség)

Van állatgondozói és állatorvosi asszisztens képzés de nem vagyok benne biztos, hogy azok OKJ -s képzések-e.

2014. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet. Esetleg van valaki, aki állatokkal foglalkozik? Milyen munkakörben? Kíváncsi lennék munkatapasztalatokra.
2014. aug. 25. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a SZIE MKK Állattenyésztő mérnöki szakát vagy a Vadgazda mérnöki szakát ajánlanám, de a SZIE AOK biológia szaka is nagyon jó és ott is lehet zoológiára szakosodni.

A Szent István Egyetem egy jó választás lehet akkor is, ha nem állatorvos leszel, ráadásul később vissza is lehet váltani, sok tárgybeszámítással.

Az OKJ-s képzéseket nem javaslom, mert legtöbbször nagyon gyengék és hosszútávon semmiképpen sem nem építhetsz rájuk.

Ha részletek is érdekelnek írhatsz privátot is.

2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sintér
2015. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!