Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vagyok nagy informatikus...

Nem vagyok nagy informatikus de terveztem informatikai szakmát elsajátítani és elhelyezkedni benne keresgettem de nem igazán ismerem ki magam. Ötlet?

Figyelt kérdés

bonyolult, nehéz az informatika?amiből meg is lehet élni

hallottam olyan szakmáról is amiből csak 3 embernek van az egész országban


2014. szept. 1. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még olvasgass utána. Amikor rájössz, hogy mennyire semmitmondó az informatikus és informatika megnvezések, akkor már lesz némi fogalmad az egészről. Akkor érdemes visszatérni a kérdésre.
2014. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És konkrétan melyik részét?
2014. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagy "nagy informatikus", akkor felesleges ezzel próbálkoznod, mert nem fogsz helyt állni a munkádban később. Vannak, akik ezt hobbiból csinálják és profi módon, nekik játék a programozás, a webszerkesztés vagy pl. a rendszergazdai feladatok. De ha te ott állsz neki próbálkozni a munkahelyeden, vagy át sem látod a programozás menetét, akkor felesleges erőltetni. Inkább tanulj szakácsnak, pincérnek, amiből esetleg külföldön is meg lehet élni. Vagy pl. hegesztőkből is hiány van. Tudom, nem olyan nagy "jelentőségű" szakma az utóbbi sem, de többet keres, mint egy kezdő diplomás.
2014. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ács segédmunkásként dolgozom szeretem amit csinálok, de nem akarok 40 évesen rokkant lenni ;) és itthon kell helyt állnom(Mgy-n) valahogy még nem tudom hogy. Autó szerelés tetszene még de azzal sem vagyok elöbbre. Alap a nyelvvizsga azt mindenképp de az kevés
2014. szept. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!