Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek Békéscsabán...

Szerintetek Békéscsabán melyik suli lenne a legjobb 4,4 es átlaggal?

Figyelt kérdés
Közgén,Belvárosin,meg az evanon gondolkoztam..de bármi jöhet!
2014. szept. 5. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyivel bepróbálkozhatsz az andrássyn, ha nem érdekel egyelőre semmyilyen szakma
2014. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Andrássy nehéz..:( de meg irhattok!:)
2014. szept. 6. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Andrássyba tuti nem vennének fel..:( Egyik barátnőm oda jelentkezett tavaly ,és a leggyengébb osztályba sem vették fel,pedig 4.6 volt..Belvárba pénz beszél kutya ugat módon mennek a dolgok,Evanról inkább ne is beszéljük,onnan nem egy tanárt gyerekek 30 méteres körzetébe sem szabadna engedni,nemhogy "tanítani",vagy mit művelnek azok ott..A Közgét viszont ajánlom,nagyon jó suli,fel is vennének.:)
2014. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia:) Én az Evanba járok. Az előttem szólóhoz csatlakoznék egy kicsit a tanárokat illetően, de nem mindegyik olyan rossz. Persze ezt nem tudhatod előre, hogy kihez kerülsz...Én művészeti tagozatra járok és nagyon szeretem, de elég nagy a hajtás (de megéri). Ezzel az átlaggal tuti fölvennének. Szerintem nézz rá a suli honlapjára, talán van némi infó, most frissítették az oldalt. Sok szerencsét bárhova is kerülsz:)
2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az andrássyval nem mész semmire nagyon mert nem ad szakmát...a közgé pedig ad (a közgé országosan a 6.helyen van a középiskolák között...) én a közgét ajánlom neked, infóra könnyebb bejutni de az se könnyebb mint az általános szak. :)
2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

A közgét fogom megjelölni,a magyar turisztikát.:)

2015. jan. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!