Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok mi a véleményete...

Mit gondoltok mi a véleményetek a :Székesfehérvári Belvárosi I. István Középiskola Bugát Pál Tagintézményről?

Figyelt kérdés

Ez az iskola tetszik nekem legjobban és a Környezetvédelem szakra mennék.Milyen a közösség a tanárok az osztályok , miért érdemes odamenni ,sok a fiú vagy a lány ?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm :)


2014. szept. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem még nem késő. Én 2 éve járok oda (most vagyok 9-es, tavaly 0-os voltam). Én egy nagyon jó osztályt fogtam ki, szerencsére. Tanárok szerintem jók. Lányok sokan vannak (az egészségügyi szak miatt), de fiúk is akadnak. Ha van még valami, amiben segíthetek, írj nyugodtan.
2014. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig irigyeltem a Bugátos kolisokat, akiknek csak le kellett liftezni és kilépni az ajtón és már ott is voltak a suliban :((
2015. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is szeretnek kerdezni. Azt szeretnem megtudni hogy kb milyen átlag kell hozza hogy bekerulj ? A valaszt elore is koszonom.
2017. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én 4-es körüli átlaggal kerültem be.
2017. jan. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!