Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Átlagom olyan hármas-négyes. Szeretem a idegen nyelvet a fizikát és az informatikát. Kézügyességem sajnos nincsen. A sportban szép eredményeket érek el. Nem szeretem a matekot az ének-zenét és a történelmet. A természetismeretért nem nagyon ugrálok. A nyelvtan és az irodalmat úgy ahogy szeretem. Segítsetek! Elképzelésem sincsen hogy merre tovább. Normális válaszokat és indokokat kérek! Előre is köszönöm.

2014. szept. 9. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyan szakmát írjatok amivel azért jól keresek és nem kell magam halálra dolgozni.
2014. szept. 9. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Hármas-négyes átlaggal te rohadtul egy vagy tájolva, hogy kevés munkával sok pénzt keress. Hány éves vagy, 14?
2014. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy kevés munkával szeretnék sok pénzt keresni. Hanem azért ne kelljen éjjel-nappal dolgoznom.
2014. szept. 9. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ma a pályakezdők 99,9%-a, aki alá anyu apu nem tolt pénzt, munkát vagy protekciót, annak szarrá kell az elején dolgoznia magát, tetszik vagy sem.
2014. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! De milyen szakmát ajánlanátok?
2014. szept. 9. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Az informatikának melyik részét szereted? Office és hasonlók vagy esetleg programozás? Matekkal hogy állsz? Egy mérnökinfóval nem járnál rosszul.
2014. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak Office. A matekom nem valami jó és nem is szeretem annyira.
2014. szept. 9. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Office önmagában semmit nem ér, az egyetemen pedig kőkemény matek van IT szakokon, az OKJ-s IT képzések pedig nem sokat érnek (talán eltekintve a rendszergazdától). Sportra építeni nem lehet, ha pedig egy adott sportágban kiemelkedő lennél akkor valószínűleg nem itt kérdezgetnél, mert tudnád, hogy mi szeretnél lenni.


Nyelvtannal és irodalommal pedig semmire sem mész az álláspiacon, az ilyen irányú végzettségekkel nem lehet elhelyezkedni vagy nagyon alulfizetettek.


Én is így voltam, középiskolában rossz tanuló voltam, érettségi után 2 évet vegetáltam egy haszontalan OKJ-n. Végül beismertem, ha normális életet akarok akkor kell egy jó diplomát szereznem megfelelő szaktudással, ezért újraérettségiztem és most taposom a 5. félévemet.

2014. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2014. szept. 26. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!