Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki tudta, hogy érdekli valami, és nem arra ment egyetemen? Ti hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Mert én elképesztően sz@rul. Minden percben azon gondolkodom az egyetemen ülve, hogy mi a fenét csinálok én ott. Azért nem azt választottam, ami érdekel, mert állandóan azt hallottam, hogy abból nem fogok megélni. Hogy ebből hogy fogok megélni, azt nem tudom, de hogy jó szar érzés, az biztos. Direkt keresztbe tettem magamnak. Jó sokat variáltam (jártam másra is, az se tetszett), a szüleimnek most már az az álláspontja, hogy most már maradjak a seggemen és legyen egy diplomám.
2014. szept. 11. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mire jársz most és mi az ami érdekelne?
2014. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!