Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik suliba menjek Egerben?...

Melyik suliba menjek Egerben? A Dobóba érdemes vagy a Szilágyiba?

Figyelt kérdés
Matekból 3-as voltam de a többi tantárgyból 5-ös és így felvennének a Dobóba vagy a Szilágyiba? és milyen szakok vannak ezekben az iskolákban? és kinek mi a véleménye az iskolákról? Melyiket javasoljátok? és e nevessetek de melyikben van több helyes pasi? :DDDD

2014. szept. 13. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
dobós voltam, menj bátran jobb a társaság jobbak a tanárok, jobbak a csajok / pasik :D
2014. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
óóó köszi.:DDD
2014. szept. 15. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg a Szilágyi a jobb :D Oda járok most, és nem régen jártam..... a Dobó mostanában eléggé elkezdett hanyatlani.

Biztos felvennének a Szilágyiba, mondjuk a matek-fizika szakot nem ajánlom :D Minden évben indul egy egész osztály matek-fizika és egy AJTP, a többi változó. Most indult szintén egy egész biosz-kémiás osztály, és egy angol. Szokott indulni fél-fél osztálynyi humán és általános szak, régebben azt hiszem indult német is, bár tavaly és most nem. Az angol és biosz-kémia szakok száma is változó, valamikor egész osztály indul (kb. 35-38 fő), valamikor csak fél (17-19 fő).

A társaság jó, a diáknapok nálunk a legjobbak az egész városban, és sok jó pasi is van.... :DD

2014. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szilágyis vagyok (egyébként matek-fizikán :D), szerintem biztosan jobb suli, mint a Dobó. Jobbak a felvételi eredmények egyetemre, komolyabb versenyeredmények vannak. A Dobó régebben jobb volt, de mostanában hanyatlik, a Szilágyi meg feljött. Nyolcadikban én a Neumannon gondolkodtam még, de nagyon örülök, hogy inkább a Szilágyiba jöttem, egyik legjobb döntésem volt.

Nagyon összetartóak a diákok is, általános után ezen nagyon meglepődtem (nem tudom, hogy ez a Dobóban milyen, akár ott is lehet jó), mindenki segít, ha megkéred. Diáknapok fullosak.

Azt nem tudom, hogy mennyire helyesek a pasik, mivel én is pasi vagyok és nem meleg, szóval nem tudom megítélni, hogy valaki helyes-e, bár ha csak a helyes pasik alapján keresel iskolát, akkor ne a Szilágyiba gyere, ez Heves megye legerősebb iskolája, itt tanulni is kell.

2014. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pásztorvölgyi
2018. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tanulni akarsz akkor Gárdonyi, Szilágyi, Neumann. Ha bulizni (is) akkor Dobó. Én Gárdonyis voltam, de a Dobó ugye mellete van, és ott nagyon sok volt ez a kurvás-cigis-piás lánykák fiók, de ha nem zavar akármelyik jó.
2020. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!