Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakra...

Szerintetek milyen szakra menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most vagyok végzős,szóval lassan már illene eldöntenem,hogy mire menjek majd továbbtanulni.Tudom,hogy ezt nekem kell tudni stb,de azért kiírom a kérdést,hátha kicsit tisztábban látok majd.


Kitűnő vagyok,szeretek tanulni.Az a "baj",hogy minden tantárgy érdekel és sokféle szakot eltudnék képzelni.Ha választanom kell,hogy melyek a kedvenc tantárgyaim,akkor az a matek és a biológia.Van egy kis önbizalomhiányom,ezért tartok a mérnöki pályáktól.(elég vagyok-e én oda)Egyébként szeretek számolni,szeretem az összefüggéseket és az agyalós dolgokat.Ugyanakkor például az emberek lelki oldala is nagyon érdekel és szeretnék valamiféleképpen segíteni,vagy valamit átadni,mert attól boldog leszek.Ez nagyon fontos számomra.

Az is fontos szempont,hogy legyen munkám.Itt nem arra gondolok,hogy csak a pénz érdekel és olyan szakot akarok választani,amivel a későbbiekben gazdagra keresem magam,csak szeretnék elhelyezkedni a megszerzett diplomámmal,bár tudom hogy semmi sem biztos.



2014. szept. 13. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

kémiával hogy állsz?

csak mert ha szereted a bioszt, és szeretsz tanulni, plusz még emberekkel is foglalkozni, akkor a helyedbe tuti orvos lennék...

plusz orvosból mindig kell, és jól is keresnek

2014. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első két évben tanultam kémiát,bár ötös voltam,ez sajnos nem fedi a valós tudásom,mert a tanár hogy is mondjam..nem sok mindent tanított,szóval a dolgozatok is ennek fejében készültek.Egy szó,mint száz:kémiából nem sok mindent tudok.
2014. szept. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!