Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén fejezem be a 8. évemet...

Idén fejezem be a 8. évemet az Ált. -iskolában és olyan gimnáziumot keresek Budapesten ahol emelt szinten lehet tanulni a biológiát, kémiát, fizikát és oktatnak latin nyelvet. Hol található ilyen gimnázium?

Figyelt kérdés
Egészségügyiben gondolkoztam,hogy majd az egészségügyben helyezkedhessek el "egyszer csak",de hamar le is beszéltek róla, mivel,hogy onnan leginkább nővérek,ápolók lesznek azok akik bejutnak,de nekem nem ez az elképzelésem.Épp ezért mondták azt,hogy egy olyasfajta gimnáziumot keressek amit már leírtam fent. Tehát remélem tudtok ebben segíteni.

2014. szept. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egészségügyhöz max. latin szavak kellenek, a nyelvtan nem. Mindenesetre a Szent István egy nagyon erős gimnázium, ahol van term. tudományos szak ( azt mondjuk nem tudom, hogy négyosztályosban indul-e) és van latin szakköri szinten.

(14/L/istvános)

2014. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdi Vörösmarty? Tudom, hogy Budapestet írtál, de ha pl. Budán, a Déli környékén laksz, nagyon gyorsan ott vagy. Van latin, van biosz és van kémia tagozat is.
2015. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van biosz tagozat a József Attilában, de ezért a suliról tudni kell, hogy nem erős iskola.

Van biosz- kémia a Deák téri Evangélikus Gimnáziumban is, latinról nincs tudomásom. Ez viszont erős suli.

2015. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az érdi Vörösmarty-t én is tudom ajánlani, nem kevesen mennek onnan orvosira! :)
2015. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl.

Apáczai

2019. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!