Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a jobb megoldás ha...

Melyik a jobb megoldás ha eredményt is akarok és családi életet is?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet: 3-már közösségbe járó-gyerek,napi pár órát igénybe vevő otthoni munka,háztartás.


1. verzió: iskola minden szombaton. Előnye hogy benne vagyok a vérkeringésben,hátrány,hogy csak heti 1 teljes nap van a családra.Igaz,csak a szorgalmi időszakban


2.verzió: távoktatás. Minden adott-web előadások,anyagok stb- együtt lehetek a családdal,de nem vagyok ott,így nem tudom valóban eredményesen fel tudok-e készülni


Ti hogy döntenétek?


2014. szept. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni. Ha tudsz otthon tanulni (nálam az a baj hogy az itthoni környezet könnyebben kizökkent a tanulásból), akkor 2.

Amúgy az 1-est választanám (kompromisszumot kell kötni a család és tanulás között). Hét közben van időd a háztartásra, szombaton tanulsz, vasárnap a családé.

2014. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es ha végezni is akarsz és nem csak pénzt időt és energiát kidobni az ablakon.

Amit írsz az teljes rabszolgaság.Már miért ne lenne el a családod nélküled heti 1 nap? Azt sem értem hogyan fordulhat meg a fejedben.

2014. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy fordult meg,hogy a gyereke még kicsik. 2,5,7. Azért nem most kezdtem tanulni,mert most szoktatom a kicsit bölcsibe.. Lehet túlmártírkodom.. :)
2014. szept. 20. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem 3 gyerek mellett hogy fogsz tudni otthon tanulni? szerintem az iskola minden szombaton praktikusabb.De ha kitudsz kapcsolni az otthoni dolgoktól míg otthon tanulsz, akkor távoktatás. Próbáld ki az egyiket, és ha nem működik, akkor válts át a másikra.Szerintem a szombati iskola jobb, ha van aki felügyeli a gyerekeket szombaton./szerintem 3 gyerekkel a házimunka több mint párórát vesz igénybe.
2014. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!