Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az Ecdl megszerzésének...

Mennyi az Ecdl megszerzésének összköltsége?

Figyelt kérdés
részletesen és röviden ha lehet, köszönöm.
2010. jan. 20. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mert én pl. érettségi ötössel kiváltottam. :D Így asszem 5ezerbe került.
2010. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De itt egy pl.:

[link]

2010. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

sajnos nem érettségiztem infóbol. :S

2010. jan. 20. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még szakközépben csináltam, 5500 Ft volt a regisztrációs díj, és 1500 Ft/modul.
2010. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem tökre nem ér semmit. Nekem is megvan, de nem lettem tőle okosabb, nem számítják be továbbtanulásba, a munkáltatókat is hidegen hagyja. Igazából arra volt jó, hogy felmentsenek a tantárgy alól.
2010. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont most csinálom..és a belépő nekünk 7500 Ft (ebbe van a kártya..) és a vizsgák 3500 FT körül vannak...+ ha a suli nem biztosítja az ingyen oktatást..akk még az oktatásra is pénzt kell szánni..hogy ne bukj meg.. :)
2010. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jó neked, hogy már szakközépben megcsináltad, gondolom szakirányú volt a sulid. :S:O



mennyibe került összesen?hol csináltad? nem is azt mondtam hogy húdesokat ér, de pár szaknál beszámítják fősulin, meg nekem a munkáltatóm is fizetne némi pluszpénzt. :P


Egerben tudtok ilyen oktatásról?

2010. jan. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!