Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy szerezhetek másoddiplomát...

Hogy szerezhetek másoddiplomát angolból? 19 éve végeztem tanárként. Azóta dolgozom - tanárként. Szeretnék egy új szakot levelezőn. (régi: biosz-kémia)

Figyelt kérdés

Nem értem ezt az új rendszert. El tudná valaki röviden magyarázni, milyen egyszerű (!) lehetőségeim vannak? (Piacon vett lehetőségek kizárva!!!)

Középfokú szinten beszélek angolul.



2014. szept. 25. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg jobban angolul. Egyébként az a baj, hogy jelenleg még nem állt át telejsen a rendszer, mert most bevezették az osztatlan tanárképzést, de kiegészítő diploma megszerzése egyelőre csak az osztott (vagy 3+2 és fél éves) képzésben van, az újban még nem látom át, hogyan is képzelnék el.
2014. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én nem értem, meg hosszú is, de ha valahonnan, hát a felviről lehet tájékozódni. [link]
2014. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De van érettségid nyelvből?
2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ha nincs, akkor kell belőle érettségizned
2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagyis "utólag"
2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!