Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? PLEASE HELP SÜRGŐS TANÁCSOT! (többi lent)

Figyelt kérdés
Szia. :) Tudom, hogy hosszú szöveg, de légyszives olvasd el és segíts/segítsetek.!12-es vagyok szóval ebben a tanévben fogok érettségizni viszont februárra már tudnom KÉNE hogy hova menjek..Segítsek légyszíves milyen OKJ-s képzést, szakot, szakmát, főiskolát, egyetemet ajánlanátok nekem HA: Imádok sportolni, rendszeresen futok, edzek, konditerembe járok (régebben kick-boxoltam 1 évet) tehát jó fizikumom van. Általában a 3-as 4-es átlagok simán megvan mindenből kivéve a matek és a fizika. Informatika szakon voltam a gimin viszont megmondom az őszintét nem igazán szeretem, vagyis csak úgy elvagyok vele. Különleges hobbim, hogy az interneten online kaszinózok pénzbe amit nagyjából egész jól megtanultam így ahhoz is mondhatni értek, mindig nyerek kisebb összegeket. A szüleimnek zöldséges vállalkozásuk van. Mondhatni ebbe belenőttem tudom mi-hogy megy ebben. Gondolkodtam azon, hogy kiváltok egy egyéni vállalkozóit és esetleg 1. viszem tovább ezt VAGY 2.kintről hozok be őket amiket 2x annyiért eladok (bár tisztába vagyok vele, hogy ez nem ilyen egyszerűen megy)VAGY 3. itthon elvégzek valami tanfolyamot, szakmát és kimegyek külföldre ismerős által 1-2 évre (az angolt nagyjából beszélem) VAGY 4.Miskolcra mennék rendőrnek és ott továbbképezném magam (persze ha minden jól megy). A szüleim erőltetik a továbbtanulást igaz JOGGAL, valamit kéne csinálni, DE MÉGIS MIT? SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!! =) :) :)

2014. szept. 26. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Tesi-tanári pálya? Beszélj egy két emberrel, pl miskolci rendőrrel, hogy neki hogy tetszik a pályája stb.. így talán bele láthatsz a kevésbé szép oldalba is..
2014. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy megy a foci? Nagybátyám profi szinten focizott (bár ő már 50 éven túl van) és akkoriban egész jó karrier volt ez.


Illetve ha nagyon bejönnek a küzdő sportok akkor mehetnél a tekbe ott aztán okítják ezeket.

2014. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!