Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi(k) Magyarországon a telitet...

Mi(k) Magyarországon a telitetlen szakma(k)?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok amivel sokat is lehet keresni :D

minden választ szivesen fogadok

köszönöm


2008. aug. 10. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább szakmunkásból van kevés, pl hegesztő, ács stb, és a fizetés se olyan rossz, bár nem a csilagos ég. Igazából ami nagyon jól fizet, azt mind be van töltve, nem kell magyarázni, hogy miért...
2008. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jó mérnököket is mindig keresnek(villamos,építő,hegesztő stb..)
2008. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A műszaki szakmák, egyértelműen.
2008. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Műszaki szakirányok, illetve pénzügy, ha diplomád van. Ha nincsen, bármilyen szakmunka. Szomszédban a srác osztálytársam volt, mezőgazdasági gépszerelőnek tanult, traktorokat tart, kombájn miegymás, már a második házát építi. Én pedig jogász vagyok, és éhen döglök.
2008. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)

még annyi info: lány vagyok szval nekem az ilyen szakmunkás nagyon nem jön össze :D

de ténylge nagyon köszönöm azért irhattok még ;)

2008. aug. 14. 20:58
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem az egyik ismerősöm gyógyszerész! Jól keresnek (kb 200ezer nettót), és eléggé kevés van belőlük:)! De oda nagyon nehéz bekerülni,és csak nappalis van! Szerintem egy mérlegképes könyvelő is nagyon jól keres, de lassan diplomához fogják kötni az elvégzését!

Remélem tudtam segíteni! :)

2008. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lassan, hanem már most ahhoz van kötve. De amúgy igen, jól keresnek, hiányszakma, egy jogi vagy közgáz diplomával nagyot lehet szakítani, főleg ha vki pl könyvvizsgáló vagy még adótanácsadó is.
2008. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy vegyészetire nagyon nehéz bekerülni,ez ebben az évben(most vezették be az új pontszámítási módszert)nem volt igaz,mert alacsony volt sok ilyen szakon a ponthatár,és különben nehezebb bent maradni,mint bekerülni.
2008. aug. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy a gyógyszerészet nagyon érdekel. remélem összejön :)

2010. júl. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!