Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan szerezhetek ösztöndÍjat?

Hogyan szerezhetek ösztöndÍjat?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy minden iskolában más, de azért biztosan van valami, amit mindegyik megkövetel, pl.: kitűnő tanulmányi eredmény, jó felvételi, stb.

Egyáltalán hogy működik ez az egész?

Ha valaki megpályázza, mekkora esélye van rá, hogy meg is kapja? És ha megkapja mennyi támogatást kap, és milyen időközönként?



2014. szept. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ..jól írtad. Milyen iskola? Felsőoktatás? Milyen ösztöndíj? Nincs egységes szabályozás mind más és más feltételhez kötött. Ha valami konkrétabbat írnál, hogy hol tanulsz, vagy hol szeretnél. Az sem mindegy hogy tanulmányi lapon pályázik valaki vagy szociális alapon...
2014. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a csepeli Jedlikbe járok, viszont még nem tudom, hogy hova szeretnék járni főiskolára (az Andrássyt néztem csak eddig)
2014. szept. 30. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem igazán tudok(de másvalaki sem) segíteni Neked.

Idézlek:"Andrássyt néztem" csak. Ilyen főiskola nincs!! Te valami okj szakképzést is oktató iskolát néztél, az megint más kategória.

2014. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] !!
2014. nov. 5. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, ez nem egy régen akkreditált egyetem Magyarországon.

De idézem a honlapot:

Képzések:

Az Andrássy Egyetem hét mesterképzést valamint négy különböző Ph.D. programot kínál.

Egy szót sem találok arról, hogy alapképzés is lenne, azaz ide már egy alapszakos diplomával tudsz jelentkezni csak.

Egyénként nem kell szerezned ösztöndíjat, itt van rendes állami finanszírozású hely is a képzéseken, egyszerűen oda kell jelentkezni.

2014. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!