Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet megtudni mi az...

Hogyan lehet megtudni mi az ami közel áll hozzám? Milyen szakmát vagy munkát válasszak amit szivesen végeznék.

Figyelt kérdés

Csak azt tudom mi az ami nem tudnék,nem akarnék csinálni.

Sokat gondolkoztam már ezen,de nem tudom mihez kezdjek az életemmel. 26L



2014. szept. 28. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
26 évesen gondolom már van némi tapasztalatod. Mit dolgoztál eddig? Volt olyan része a munkának, amit vagy amihez hasonlót szívesen csinálnál? Jelenleg milyen végzettséged van, és milyen szintűt szeretnél szerezni? Milyenek az eredményeid? Mi az, amivel szívesen foglalkoznál, mi érdekel?
2014. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már eladóként,őrként, csomagolóként, jelenleg irodaban papirmunkát végzek. Amivel szivesen foglalkoznék abbol Mo-on nem lehet megélni. Imádom az állatokat,az utazást. A kötött munka nagyon lehangol.
2014. szept. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!