Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy tanítónő legyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és arra gondoltam hogy tanítónő szeretnék lenni.Hallottam, hogy van alkalmassági vizsga és arra lennék kíváncsi, hogy ez miből áll, milyen nehézségű és hogy mikor van.Valamint, ha lehet, akkor szívesen meghallgatnám azok véleményét, akik ezen a pályán vannak már, vagy ezt tanulják, hogy mennyire ajánlják vagy nem.Előre is nagyon köszönöm a válaszokat. :)

2014. okt. 3. 15:39
 1/2 anonim válasza:

ének, olvasás, torna. nem bonyolult . Énekre vinnek kell 10népdalt vagy 20at sulitól függ és választanak egyet. ELTE-n szivatósak a Károlit tudom ajánlani :) Tesin utánozni kell amit a tesitanár csinál. Olvasásnál kapsz egy szöveget és arról kell beszélni kicsit.

Írj mindenből egy 4es érettségit és bennt vagy. Én ajánlom, hogy emeltezz is vmiből (magyar, biosz, angol) nem nehéz bekerülni.

2014. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi èn a PTE Illyés Gyulara akarok menni, arròl valami vélemény?A további véleményeket is szìvesen várom.
2014. okt. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!