Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia! Károli, ELTE?...

Pszichológia! Károli, ELTE? Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem érveket, ellenérveket mondani, illetve hogy melyiknek mi az előnye,miben jobb. Ti melyiket javasoljátok?

2014. okt. 10. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó szerintem, a Károli képzése gyakorlatorientáltabb, az ELTE képzése elméletorientáltabb. Ha kutatni szeretnél, mindenképpen ELTE, viszont ha nem, akkor talán jobb a Károli. Károlira nem tudom, hány embert vesznek fel, de ELTE-re rengeteget, ami mindenki számára kényelmetlen, ez szerintem a legnagyobb hátránya. Ennek ellenére a tanáraink nagyon jók, a képzés nekem tetszik.

Üdv, egy ELTE-s

2014. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Körülbelül kismillió kérdés született már a témában, tudom, mert rengeteget válaszoltam meg. Miért nem kerestek mégis utána...? Semmi újat nem fogtok hallani... Én Károlis vagyok, jól érzem magam a szakon, a tanárok jók, és nálunk is kb 170-an vannak az évfolyamon, úgyhogy itt se kevés a létszám
2014. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!