Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok majd elhelyezkedni...

Hol tudok majd elhelyezkedni közigazgatás-szervező diplomával?

Figyelt kérdés
Eredetileg jogászra akartam menni, humános vagyok inkább és a jog érdekel is, de a ezek a 460 feletti ponthatárok elérhetetlenek... Ehelyett néztem ki a közigazgatás szakot, tetszenek a tárgyak, alacsonyabb a ponthatár és azt mondják sok közös vonása van a joggal. Csak azt nem tudom, mit lehet majd ezzel kezdeni, ha megszerzem a diplomát. Jól lehet vele keresni, milyen munkát lehet végezni vele? Mármint, nem akarom egy okmányirodában megunni az életem.:(

2014. okt. 11. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez szak a közigazgatás számára képez diplomás ügyintézőket, máshova nem igazán jó. (nem feltétlenül olyan akit az okmányirodásban látsz, azért az ő munkájuk csak érettségi+okj végzettséghez kötött)

Csak mondom jogászok munkája is hasonló.

(egy igazgatásszervező)

2014. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%

Tehát úgy jársz igazgatásszervező szakra, hogy lövésed sincs, mire lesz jó a diplomád?

Becsüllek a bátorságodért...

Viszont ideje megvilágosodnod:

[link]

2014. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Idén érettségizek, nem mennék el úgy egy szakra, hogy lövésem sincs róla, azért érdeklődök..
2014. okt. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!