Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem lenne arra...

Mennyi esélyem lenne arra hogy színész legyek Magyarországon vagy Amerikában? Nem vagyok elkésve vele?

Figyelt kérdés

Tehát most vagyok 20éves fiatal srác férfi.Minden álmom hogy szinész lehessek külföldön.Persze tudom ehhez sok munka kell de én beválalnám hiszen tényleg ez az egyetlen dolog ami érdekel csak sajnos eddig a szüleim miatt nem tudtam ezt csinálni tanulni.

Olyan iskola érdekelne ahol szinésznek tudnék tanulni érettségi után.

Jelenleg Maglódon lakom és persze ha arról van szó nem csak Pesten tanulok akár.

Várom a segítségeteket.

De ha netán tudtok olyan szakmát amivel biztos anyagi hátteret elsősorban karriert lehetne építeni és érettségi után letehető akkor az is jó lenne. 2016ban érettségizek szóval így ezek után 22éves leszek.


2014. okt. 14. 01:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Amerikában semmi esélyed - ki sem jutsz.

Itthon ugyanannyi, mint bármelyik veled egykorú hasonló képességekkel rendelkező férfinek.

2014. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy sikerült? Én is gondolkodtam a színészeten, ezért kérdezem.
2018. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!