Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nem vagyok ezzel...

Szerintetek nem vagyok ezzel még elkésve? Tudtok ajánlani iskolákat budapesten akár vidéken?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy egy 20éves fiatal férfi vagyok. Jelenleg az én saját butaságom miatt csak egy árva 8 általános iskolai végzetségel rendelkezem,de viszont átgondoltam mindent és arra jutottam hogy leszeretném tenni az érettségit aztán utána egy olyan szakmát amivel karriert és bizonyosan jó fizetést kapok majd.

Nos vannak elképzeléseim. Pl néztem egy esti gimnáziumot vagy is iskolát az a neve hogy Vizsgaház.hu ezt a neten találtam itt kvázi 1év alatt videformában segített tananyagokkal le lehet tenni az érettségit úgy hogy Juniusban elkezdődik és következő év juniusig tart szval minden osztályból kb 3 havonta vizsgázik le az illető nos persze ez nem ingyen van mert 350ezer forintot kell érte kifizetni. Aztán gondoltam arra hogyha ide mennék suliba hogy addig valahol dolgozni és összerakni a pénzt rá.Igazából nekem az is jó lenne ha írtok nekem más középiskolát ahol letudom tenni az érettségit.


A másik nagy kérdés hogyha meglesz az érettségim hogy akkor milyen szakmát tegyek le. Jó persze tudom erre a válasz az amit szeretsz vagy szeretnél csinálni. Na most nekem lennének elképzeléseim. úgy mint pl Banki szakügyintéző. Logisztikai ügyintéző, Aztán vendéglátóiparban pl a Pincér+vendéglátó üzletvezető,

És még ott lenne a Grafikus, Bűnügyi nyomozó, Reklám és marketing, És így kb tudomásom szerint kiürült az érdeklődési köröm vagy is pontosabban ezek amik így fixen érdekelnének. Aztán lehetséges hogyha valaki ír olyan szakmát akkor utána nézelődök és elkezd érdekelni az egész.

Várom komoly válaszotokat. Mert tényleg nem viccből írok le így mindent pontosan.


2014. okt. 14. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég jók az elképzeléseid, nem vagy elkésve. Az esti gimnázium 1 éve alatt lenne idő gondolkodni,hogyan tovább.
2014. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!