Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Áttudnék-e vhogy iratkozni...

Áttudnék-e vhogy iratkozni minél hamarabb egy másik suliba?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok, de nem tetszik ahol most vagyok, van-e lehetőségem arra, hogy átmenjek egy másik egyetem ugyanolyan szakára, mint amin vagyok?

2014. okt. 17. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Évek óta nincs már átjelentkezési lehetőség a felsőoktatásba.

Ha másik egyetemre akarsz menni, akkor újra kell felvételizned a felvin keresztül, ha indul az adott szak keresztfélévben és felvesznek, akkor februártól elkezdheted ott, de az esetek nagy számában csak szeptemberi képzés indul.

Érdemes maradni addig és minél több olyan tárgyat felvenni, ahol a tanulmányi tematika ugyanaz a két egyetemen, hogy majd beszámíttathasd (két azonos nevű tantárgy, nem jelenti azt, hogy a tematika is azonos, ezt az adott egyetem honlapján és a sajátodén tudod összehasonlítani).

2014. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
melyik egyetemen tanulsz?
2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát sejtettem, hogy nem egyszerű...:/

Széchenyin Győrben

2014. okt. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!